У Тернополі відбулося змагання з шахів та шашок серед людей похилого віку. Фото

У Тернополі відбулося змагання з шахів та шашок серед людей похилого віку. Фото

PA010183Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення „Спорт для всіх” та колективне підприємство Тернопільський шахово-шашковий клуб „Авангард” в шахово-шашковому клубі, що на Франка,16, провели змагання з шахів та шашок в рамках проведення масових спортивних заходів «Спорт для всіх радість життя» з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку.

Любителі зібрались, щоб не тільки помірятись силами у змаганнях, але й поспілкуватись між собою та зустріти старих друзів.

Змагання з шахів проходили за Швейцарською системою у сім турів, з шашок – за коловою системою. Посперечатись між собою прийшли не тільки досвідчені шахісти, зокрема, серед учасників змагань були і досвідчені шахісти – кандидати у майстри спорту і першорозрядники, але й прості любителі шахів та шашок.

Після чотирьохгодинних баталій визначились переможці. У змаганнях з шахів перше місце посів Геннадій Василенко, друге місце зайняв Степан Кушнір, третє місце завоював Анатолій Невожай. У змаганнях з шашок перше місце виборов Тарас Турчин, друге місце – у Ростислава Шумського, третє – у Романа Фещука.

Найстарший учасник змагань з шахів – Юрій Трійчук, йому вісімдесят п'ять років, отримав приз на згадку від організаторів, а переможці та призери – медалі та футболки, учасники – призи з логотипом „Спорт для всіх” .

Аналогічні змагання провели і районні центри „ Спорт для всіх”.

Гикава Олена, 52 03 53.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)