У Тернополі відбулася урочиста церемонія з нагоди Дня захисника України

gazpostach

У Тернополі відбулася урочиста церемонія з нагоди Дня захисника України

До свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня Українського козацтва та 78-ої річниці від дня створення Української повстанської армії (УПА) у Тернополі вшанували пам'ять полеглих герої. Урочиста церемонія відбулася на площі біля пам'ятника Степану Бандері.

Представники влади, громадських організацій, волонтери, родичі загиблих склали спільну молитву за упокій всіх, хто віддав своє життя за незалежність України. Присутні поклали квіти на могили полеглих та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

«Символічно і зовсім не випадково, що в День Святої Покрови Богородиці ми маємо День Української козацтва, Української повстанської армії та День Захисника України. Адже ці свята об'єднує одне - дух українського народу, який прагне до єднання, боротьби за свою державу. - каже заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Віктор Устенко. – Сьогодні урочисті заходи проходять в кожному місті та селі нашої держави,  Символічно, що тут, поряд з воїнами УПА представники українського війська і молодь, яка переймає цей героїчний досвіт і бойовий дух. Вони засвідчують наше прагнення до розбудови нашої держави».

За високу патріотичну свідомість, старанність, розумну ініціативу, сумлінність у виконанні службових обов язків та з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва медаллю "За службу Україні" нагороджено 8 військовослужбовців.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)