У Тернополі учні 5-11 класів повертаються за парти

gazpostach

У Тернополі учні 5-11 класів повертаються за парти

Фото - з мережі Інтернет

У Тернополі послаблюють жорсткі карантинні обмеження. Таке рішення ухвалив тернопільський міський штаб для боротьби з коронавірусом. Нововведення набудуть чинності з 26 квітня.

Про це повідомила пресслужба міської ради Тернополя.

Зокрема, з 26 квітня на очне навчання повертаються учні 5-11 класів.

Також відновлено роботу кафе та ресторанів з певними обмеженнями: забороняється працювати після 22:00 та до 7:00 та проводити рахункові операції після 21:00 (винятком може буде замовлення їжі навинос).

Крім того, з 24 квітня у міській комунальній лікарні швидкої допомоги відновлюється надання ургентної хірургічної та травматологічної допомоги.

У Тернополі буде посилено роботу правоохоронців в частині контролю за діяльністю торгових, торгово-розважальних центрів, закладів ресторанного господарства та громадського харчування з метою дотримання всіх необхідних карантинних заходів безпеки.

Зважаючи на наближення Великодніх свят, закликаємо суб’єктів господарювання та усіх жителів і гостей Тернополя максимально можливо дотримуватися заходів безпеки, уникати масових скупчень людей, щоб не допустити збільшення хворих на COVID-19 після завершення свят, – йдеться у повідомленні пресслужби.

Нагадаємо, що станом на 22 квітня Тернопільська область перебуває у «помаранчевій» зоні карантину.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)