У Тернополі стартує грандіозний забіг – шукають волонтерів

У Тернополі стартує грандіозний забіг – шукають волонтерів

Фото - з мережі Інтернет

Відеографів, фотографів, людей з добрими думками й сильними руками шукають організатори Тернопільського півмарафону (Ternopil Half Marathon), який відбудеться цієї неділі, 16 червня.

Започаткувати найкращі, найвизначніші моменти забігу, який втретє пройде в Тернополі, добровольці можуть за допомогою квадрокоптерів, фотоапаратів.

— Ще є декілька питань та прохань: шукаємо фотографів – є нагода відзняти найкращі репортажні фото в житті. Старт, фініш, дистанція, емоції – буде круто, зголосіться, будь ласка. Відеографи, квадрокоптери – початківці та профі – маєте нагоду попрактикуватися у створенні екш відео! З нас – атмосфера, люди, локації та промоція вас та ваших робіт. Потрібні вільні сильні руки на четвер або п'ятницю, напевно, в післяробочий час. Власні шуфлі-граблі-секатори-ножівки вітаються – більше деталей завтра вранці. Субота – потрібна людина із шуруповертом та добрими думками, — наголосив співорганізатор заходу Роман Задорожний у соцмережі Фейсбук.

Зазначимо, що грандіозна спортивна та масова подія – Тернопільський півмарафон вирізняється серед інших бігових змагань унікальною трасою. Будуть традиційні дистанції на 21, 10, 5 км та дитячі забіги для найменших. Учасники заходу на 21 кілометр бігтимуть дистанцію навколо Тернопільського ставу, який давно став родзинкою міста. Додамо, що серед офіційних спонсорів масштабного забігу – тернопільське підприємство «Опілля».


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)