У Тернополі ще 58 учасників бойових дій отримають грошову компенсацію за земельні ділянки

gazpostach

У Тернополі ще 58 учасників бойових дій отримають грошову компенсацію за земельні ділянки

24 червня на виконавчому комітеті Тернопільської міської ради прийнято рішення про надання грошової компенсації за земельні ділянки для будівництва житла ще 58-ми особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та які зареєстровані у м. Тернополі. 

Грошова компенсація учасникам антитерористичної операції сягає понад 75 тис. грн та виплачується з бюджету громади.

Зазначимо, 10 червня таку грошову компенсацію за земельні ділянки отримали також 19 тернопільських військовослужбовців, а станом на сьогодні компенсацію за земельні ділянки для індивідуального будівництва уже отримали понад 80 учасників бойових дій, які зареєстровані на території м. Тернополя.

Нагадаємо, у березні 2018 року Тернопільська міська рада прийняла рішення, відповідно до якого учасники бойових дій з Тернополя замість земельної ділянки для будівництва житла можуть отримати грошову компенсацію. Компенсація розраховується з врахуванням базової вартості 1кв.м. нормативної грошової оцінки земель м. Тернополя та виплачується в розмірі грошової оцінки земельної ділянки площею 0,06га.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)