У Тернополі псевдоволонтери збирали гроші для неіснуючого батальйону (ФОТО)

gazpostach

У Тернополі псевдоволонтери збирали гроші для неіснуючого батальйону (ФОТО)

thumb_73062_news_mДвоє чоловіків, яким близько 30-ти років сказали, що збирають кошти для 37-го батальйону Івано-Франківська. А такого батальйону у цьому місті немає, розповідає представник "Самооборони" Роман Павлишин, пише "20 хвилин".

1425735090_DSCN8443

- Їх зустріли зі скриньками з грошима на перехресті у Тернополі, - каже він. - Коли запитали, для кого збирають гроші, один одразу кинувся втікати.

Самооборонцівці забрали у волонтерів скриньки та документи, які вони представляли усім, хто цікавився їхньою діяльністю. Зараз "Самооборона" збирається писати заяву в міліцію.

1425735120_DSCN8451

- Зі слів цих "волонтерів", до Тернополя їх приїхало четверо, їм оплачують дорогу та харчування, а також 10% з зібраних коштів, - каже Роман Павлишин.

До речі, ми вже зв'язалися з Івано-Франківським "Правим сектором" і вони розповіли, що вже неодноразово проводили бесіду з цими так званими "волонтерами". Вони запевнили, що більше такого не робитимуть і, як виявилося,  переключилися на Тернопіль.

Роман Павлишин зауважує, що волонтери "Самооборони Тернопільщини" працюють безкоштовно і не беруть жодних відсотків. Окрім того, всі вони мають посвідчення і їх не можна побачити на вулицях.

- Наші волонтери збирають допомогу лише по п'ятницях, суботах і неділях в двох місцях - біля супермаркету "Сільпо" на Дружбі і біля "Орнави". Всі інші, хто хоче допомогти, приходять до нас у штаб, що на Грушевського, 1.

 

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)