У Тернополі прийняли рішення про перенесення робочих днів у 2022 році

gazpostach

У Тернополі прийняли рішення про перенесення робочих днів у 2022 році

На засіданні виконкому прийняли рішення про перенесення робочих днів у Тернополі в 2022 році.

Фото - з мережі Інтернет

Зокрема, як повідомили в мерії, робочі дні перенесено з понеділка 7 березня на суботу 12 березня та з понеділка 27 червня на суботу 2 липня.

“Такі зміни введені з метою раціонального використання робочого часу і створення сприятливих умов для святкування у 2022 році: 8 березня – Міжнародного жіночого дня та 28 червня – Дня Конституції України, а також на підставі розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2021 року №1004-р “Про перенесення робочих днів у 2022 році”, – зазначили в міськраді.

Виконавчий комітет рекомендує керівникам підприємств, установ і організацій Тернополя перенести робочі дні відповідно до даного рішення. Це стосується працівників, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень із двома вихідними днями – в суботу та неділю.

Нагадаємо, що загалом на 2022 рік заплановано 116 вихідних: найбільше на початку року – 12 неробочих днів. У травні та жовтні їх буде 11.

Як повідомляє ТСН, на початку Нового 2022 року українці отримають змогу відпочити аж три дні: від 1 до 3 січня. Оскільки 1 січня припадає на суботу, то вихідний переноситься на понеділок – 3 число.

Неробочими також будуть вихідні від 7 до 9 січня, тому що Різдво Христове припадає на п’ятницю.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)