У Тернополі проводять планову щорічну процедуру зрізання аварійних і сухостійних дерев

gazpostach

У Тернополі проводять планову щорічну процедуру зрізання аварійних і сухостійних дерев

Цими днями у місті працівники КП «Об’єднання парків культури і відпочинку м. Тернополя» здійснюють планову щорічну процедуру зрізання аварійних і сухостійних дерев, а також формувальну підрізку молодих пагонів. 

На даний час такі роботи проводяться у парку Національного відродження, адже саме там спостерігається найбільша кількість сухих, старих та уражених хворобами ялин і берез.

В управлінні житлово-комунального господарства повідомляють, що видалення дерев на території міста відбувається виключно у міжвегетаційний період та після огляду території експертною комісією, яка і визначила, які з наявних зелених насаджень є хворими чи сухими і несуть загрозу відвідувачам парку.

Роботи проводяться згідно із Порядком видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженим Кабінетом Міністрів України, Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України, затвердженими наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України, Законом України «Про благоустрій населених пунктів» та Концепцією коплексного озеленення м. Тернополя.

Фахівці пояснюють, що більшість дерев у тернопільських парках досягла своєї вікової межі, тому Концепція комплексного озеленення передбачає поступове видалення старих дерев з міських парків і насадження інших сучасніших видів дерев, які є стійкими до шкідників і хвороб.

У міській раді просят тернополян з розумінням поставитися до необхідності здійснення цих робіт у парках, адже уже наступного року на місці видалених сухих дерев будуть висаджені нові молоді зелені насадження.

Лише у цьому році в місті висаджено понад 600 нових дерев та кущів.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)