У Тернополі продовжуватимуть бойкот російських товарів та підтримуватимуть українського виробника

gazpostach

У Тернополі продовжуватимуть бойкот російських товарів та підтримуватимуть українського виробника

5oKca9dtCAw-530x292На черговій сесії міської ради депутати прийняли рішення про додаткові заходи щодо підтримки українського виробника. Фактично це означає спеціальне маркування продуктів російського виробництва та відведення їм у магазинах спеціальних місць, щоб тернополяни бойкотом цієї продукції висловлювали свою громадську позиції.

"Відтепер тернополяни зможуть чітко бачити де російські товари і висловлювати свою громадянську позицію щодо країни-агресора", - зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал.

"Згідно рішення закладам торгівлі і побуту рекомендовано здійснювати розміщення товарів російського походження в окремих місцях (окремих полицях) з поміткою для покупця у вигляді прапора Російської Федерації", - розповів секретар міської ради Ігор Турський. 

Перевіряти дотримання цієї рекомендації та проводити перевірку вивісок та табличок закладів торгівлі Тернополя буде управління муніципальної поліції. Повідомили у міській раді Тернополя.

Також, згідно рішення буде розміщена соціальна реклама, яка закликатиме тернополян та гостей міста підтримати українського виробника та бойкотувати російські товари.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)