У Тернополі презентували проект "Бізнес. Закон. Порядок"

gazpostach

У Тернополі презентували проект "Бізнес. Закон. Порядок"

IMG_20140604_172609Більше ста різних підприємств об’єдналися у новий проект «Бізнес. Закон. Порядок», який стартував на Тернопільщині для покращення комунікації між бізнесом, владою та громадськістю. В Раді підприємців 11 осіб. Основне завдання проекту підтримувати і розвивати підприємництво, підприємців і бізнес в Тернополі і області.

-      Для цього ми плануємо впроваджувати ряд проектів, які направлені на те, щоб підприємці могли між собою більше спілкуватися, щоб могли себе представляти, знайомитися, розказувати і показувати той бізнес, яким вон займаються і ділитися тими проблемами, які у них виникають. Комунікація ця планується по цілій Україні. Крім того, ми б хотіли допомагати нашим підприємцям у спілкуванні з органами влади, - розповів Роман Суслов

-       Ми спробуємо змінити формат спілкування бізнесу і влади. Ми хотіли б щоб бізнес спілкувався з владою, безпосередньо, на відповідних зборах. не через дорадчі органи. Адже практика показує, що такі органи не впливають і не вирішують питань, які постають перед бізнесом.  Тобто має відбуватися постійна комунікація і контроль над тим, що відбувається. Якщо керівництво держави не буде реагувати на ті суспільні запити, які виникають в нашій області, то наша організація повинна стати дієвим інструментом для відповідних  змін, - зазначив Влад Авдєєнко:

-      Ми запрошуємо до співпраці і до участі всіх бажаючих. Ми плануємо об’єднати громадські організації для роботи на благо міста бо нам нема за що сваритися і створювати конкуренцію. У всіх оданкові бажання тому будемо працювати на об’єднання. Також однією із умов діяльності підприємства є благодійність. Одна зараз є і буде, проте про неї не кричать,- зауважив ініціатор створення проекту Віталій Мариновський.

Також у рамках презентацію проекту представили сайт  «Idea.te.ua».  Сайт створений для втілення сучасних ідей для процвітання Тернополя, як міста європейських стандартів. 

Христина Салій
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)