У Тернополі односельці вбитого 19-річного Миколи Брегіна пікетували силовиків

У Тернополі односельці вбитого 19-річного Миколи Брегіна пікетували силовиків

П1кет жител1в Стриївки п1д облуправл1нням м1л1ц1ї.111Вчора ,10 липня, обласну міліцію та прокуратуру пікетували мешканці села Стриївка Збаразького району.Їх підтримали громадські активісти  Правого Сектора, Самооборони та Автомайдану. Стриївчани вимагають справедливого  розслідування загибелі їх 19-річного односельця Миколи Брегіна, якого за версією слідства у ніч на 8 липня автомобілем роз'їхав працівник міліції. Односельчани хлопця мають власну версію того, що сталось і вважають, що це було умисне вбиство.

Ще вранці міліція дала офіційний коментар з приводу загибелі 19-річного хлопця. Серед іншого, начальник слідчого Заступник Облещука Олександр Богомол коментує обставини справиуправління УМВС України в Тернопільській області Олександр Богомол  сказав:

 -За попередніми результатами вскриття тіла потерпілого  встановлено , що не було пошкоджень гомілкової кістки, а також бедрової кістки, яка стається в основному при наїзді на  пішохода. На тілі були множинні пошкодження, які характерні для переїзду через тіло.

За даними внутрішнього розслідування, встановлено, що хлопця автівкою переїхав працівник міліції, який спершу втік з місця пригоди. Він у цьому зізнався. За те, що покинув людину помирати, бо хлопець після зіткнення ще був живий, міліціонера звільненили з органів внутрішніх справ. Слідство веде прокуратура області, яка й визначатиме провину підозрюваного у смертельній аварії.

  -Проводиться  технічна експертиза автомобіля і ситуаційна експертиза щодо можливості його реагування під час дорожньо- траспортної Кер1вник Правого сектора Василь Лабайчук (крайн1й справа) об1цяє контроль над 1нцидентомподії,-каже Олександр Богомол.- За попередніми даними можу повідомити про те, що гальмівний шлях становив близько сорока метрів і тіло потерпілого було проволочено під машиною близько 20 метрів - те, що ми встановили під час обгляду місця події. Траса ця поза межами населеного пункту, тобто, до 120 кілометрів він мав право їхати...

Односельці померлого хлопця разом із  громадськими активістами прийшли пікетувати міліцію. Вони  розповідають свою версію того що сталося.

- Він ще дзвонив до дівчини, що мотоцикла сховав, а сам втікає, бо його доганяють менти. Менти його догнали, зв'язок перервався і почали його катувати.

-Я не експерт, але по цій фотографії видно, що руки були чимось перетиснуті, я думаю, що це не є результатом наїзду автомобіля,-каже  Василь Лабайчук, керівник Правого сектору в Тернопільській області

Т1тка загиблого Мар1я Радз1х-  Людина лишила помирати хлопця, дев'ятнадцятирічного хлопця... Ми нелюди, чи ми хто?- говорить рідна тітка  Миколи Брегіна пані Марія.

Люди вимагають чесного розслідування і справедливого покарання винуватцю у смерті людини. Після візиту під стіни міліції, пікетуючі рушили до обласної прокуратури.

Прокурор області вийшов до людей разом із головним слідчим прокурором. До них звернулися пікетувальники:

- Слідство повинно бути прозорим, суд повинен бути відкритим, всі матеріали мають бути оприлюднені. У випадку, якщо громадяни міста Тернополя, представники різних громадських організацій хоть хоч одним вухом почують, що слідство тормозиться, кришується, пробує це все заминатися -  розмовляти будемо по- іншому.
Також обурення у людей викликало, що  підозрюваного не взяли під варту. До вимоги негайно це зробити слідчі прокуратури дослухалися.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)