У Тернополі обрали голову виконкому обласної ради

gazpostach

У Тернополі обрали голову виконкому обласної ради

стаюраВолодимира Стаюру обрано головою виконкому обласної ради,-повідомляє прес-служба Тернопільської обласної організації ВО «Свобода»

30 січня 2014 року в місті Тернополі відбулося чергове засідання виконкому Тернопільської обласної ради. Серед ключових питань було  обрання керівництва виконкому Тернопільської обласної ради, формування його структури, визначення напрямів діяльності, обрано голову та  визначено кількісний та персональний склад заступників голови комітету .

Враховуючи позицію Тернопільського майдану, з огляду на рішення Штабу національного спротиву, головою виконкому обрано керівника Штабу національного спротиву Стаюру Володимира Івановича. Також було внесено пропозицію депутатському складу обласної ради довключити в склад виконкому представників Автомайдану та Загону самооборони.

«Зважаючи на складну ситуацію в країні, ряд проблем, які є життєво важливими для Тернопільського краю, виконком готовий забезпечити порядок в області та захист інтересів її мешканців. Основою його діяльності буде виконання доручень громади та майдану, відстоювання національних інтересів та забезпечення нормального функціонування всіх галузей області», - зазначив новообраний голова виконкому Володимир Стаюра. 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)