У Тернополі обговорили сертифікацію продукції згідно з вимогами ЄС

gazpostach

У Тернополі обговорили сертифікацію продукції згідно з вимогами ЄС

bbd6247f9f9f2f697587ac72bb346742_01qУкраїнсько-польський семінар «Експорт до ЄС: особливості сертифікації продукції відбувся 27-го квітня в Центрі Євростудій Тернопільського національного економічного університету.

Захід зібрав представників влади, підприємців Тернопільщини, а також — представників Польщі. Голова Тернопільської ОДА Степан Барна висловив готовність з боку керівництва усіляко сприяти розвитку бізнесу в краї за участі іноземних інвесторів, в тому числі з Польщі. Також голова облдержадміністрації наголосив, що підприємці Тернопільщини повинні виходити на європейський ринок з власними інвестиційними можливостями.

У семінарі взяла участь Генеральний консул Республіки Польща в Луцьку Беата Бживчи. Як вона зазначила, наразі досягнення вимог, які ставить Євросоюз, є проблемою для українських виробників, але це також перспектива збільшити експорт української продукції. Консульство сприятиме залученню на терени Тернопільщини польських підприємців, — запевнила пані Генеральний консул і додала: нині на заваді польським інвесторам військові дії в Україні.

Керівник Українського центру бізнесу у Варшаві Ян Маньковський розповів, що до вступу в Євросоюз ситуація в Польщі була такою ж, як і зараз в Україні: технічні і технологічні можливості, сировина, і, звичайно, готова продукція не відповідали західним стандартам. Саме досвід закордонних колег допоміг підприємцям Польщі вийти на новий якісний рівень у виробництві, а відтак — реалізовувати товари на західному ринку. Представники Центру досліджень, атестації і сертифікації «Овас» з Глівіц (Польща), зокрема, презентували учасникам семінару особливості сертифікації продукції щодо вимог Євросоюзу, базові аспекти вільного руху товарів на ринках країн ЄС.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)