У Тернополі найменше в Україні позашлюбних дітей

gazpostach

У Тернополі найменше в Україні позашлюбних дітей

тернопільДержавна служба статистики визначила  назвала благополучні для проживання регіони України.

Для складання рейтингу використовувалися такі критерії : рівень злочинності , чисельність тяжких злочинів і самогубств , кількість хворих на відкриту і активну форму туберкульозу , кількість психічних розладів , поширеність алкоголізму і наркоманії , рівень безробіття населення , чисельність ДТП , борги по заробітній платі , співвідношення шлюбів та розлучень , кількість дітей , народжених поза шлюбом , пише www.segodnya.ua .
За даними статистики , п’ятьма найнебезпечнішими і неблагополучними стали регіони півдня та сходу України . У цю п’ятірку також потрапив Київ .
Так , п’ятим з кінця і на 23 -му місці виявилося Запоріжжя , на 24 -му – Київ , на 25 -му – Кіровоград , 26 – м став Крим .
Найнебезпечнішим визнаний Севастополь – в місті високі показники боргів по зарплаті , злочинності , ДТП , алкоголізму , наркоманії та психозів.
За співвідношенням всіх даних найблагополучнішим визнаний Івано -Франківськ . В цілому виявилося , що перші місця рейтингу зайняті саме західними областями України : Івано -Франківськ (1-е місце) , Чернівці ( 2 – е) , Рівне (3- е) , Закарпатті (4-е ), Тернопіль ( 5 – е ) .
Дані регіони мають найкращі показники по криміногенної та соціальної статистиці. Так , в Івано- Франківську найменше злочинності , Закарпаття може похвалитися міцними шлюбами , а в Тернополі найменше дітей народжених поза шлюбом.
Також на Заході країни найменше хворих на психічні розлади, наркоманів і алкоголіків.

Джерело:На Валовій
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)