У Тернополі капітально відремонтували аварійну стіну житлового будинку

gazpostach

У Тернополі капітально відремонтували аварійну стіну житлового будинку

Завершився капітальний ремонт торцевої стіни будинку, що на пр. Злуки,19 у м.Тернопіль. Роботи були проведені за сприяння депутата Тернопільської міської ради від партії «Європейська солідарність» Віктора Шумади.

Як наголошує Віктор Шумада, потреба у проведенні цих робіт була неабиякою. Адже стіна практично обвалювалася, що створювало загрозу для всього будинку та його мешканців:

– Цей будинок зводився під гуртожиток для працівників одного з тепер уже недіючих підприємств. Погана якість виконання робіт та самовільне встановлення мешканцями душової кабіни без гідроізоляції на другому поверсі, призвели до замокання стіни, а потім її часткової руйнації.

Віктор Шумада одразу після обвалу стіни зробив депутатське звернення щодо виділення коштів на її капітальний ремонт.

– Цієї осені роботи вдалося розпочати. Надалі докладаємо зусиль, щоб усунути основну проблему із гідроізоляцією, щоб сам будинок став безпечним для проживання. Вже замонолітили стіну, щоб запобігти її руйнації. Передбачено ще комплекс робіт з усунення причини аварійності, – наголошує Віктор Шумада.

Зазначимо, у липні цього року  за сприяння  Віктора Шумади як депутата округу було завершено ремонт прибудинкової території будинку за адресою пр. Злуки, 9.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)