У Тернополі існує терористична загроза на травневі свята?

gazpostach

У Тернополі існує терористична загроза на травневі свята?

3_mainМіністр внутрішніх справ України Арсен Аваков не бачить підстав забороняти масові заходи під час травневих свят в Одесі, але вже існує заборона їх проведення у Харкові, пише "Сегодня".

"Я сьогодні не бачу в Одесі підстав для того, щоб забороняти заходи, але місцева влада Харкова звернулася з відповідним клопотанням до суду, і така заборона на масові акції в Харкові існує", – заявив Аваков.

За його словами, до забезпечення правопорядку в цілому по Україні будуть залучені майже 42 тисячі співробітників міліції, військовослужбовців Нацгвардії та представників громадськості, оскільки майбутні свята, ймовірно, будуть активно використовуватися для нагнітання політичного протистояння, що може мати непередбачені наслідки, враховуючи кількість людей, які прийматимуть в участь у масових Мітіга.

Найбільш численними, за словами Авакова, очікуються заходи в Києві, Дніпропетровську, Одесі, Харкові, Миколаєві, Черкасах та Кіровограді. "У зоні особливої уваги перебуватимуть Львів, Тернопіль та Рівне", – додав він.

Також він зазначив, що правоохоронці будуть відстежувати в Інтернеті заклики до дестабілізації ситуації в Україні, зокрема під час травневих свят.

Глава МВС запевнив, що міліція докладе всіх зусиль, щоб не допустити провокацій і протистоянь.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)