У Тернополі хочуть створити музей УПА під відкритим небом

gazpostach

У Тернополі хочуть створити музей УПА під відкритим небом

БицюраПеребачити кошти в обласному бюджеті для відзначення 55-ої річниці останнього бою УПА запропонував депутат Тернопільської обласної ради,  Леонід Бицюра під час громадських обговорення проекту бюджету на 2014 рік.

 Також, на думку політика, варто створити музей УПА під відкритим небом.

-         14 квітня 1960 року на Тернопільщині в лісі на території Підгаєцького району відбувся останній бій повстанців, - Бицюра2зазначив Леонід Олексійович. - У 2015-му році виповниться 55 років від цієї знаменної події, тому ми маємо відзначити цю дату на належному рівні. Це наш обов’язок перед всіма, хто роками вів нелегку боротьбу за становлення Української держави.

Леонід Бицюранаголосив, що з діяльністю  УПА пов’язано багато стереотипів, зокрема те, що повстанці - бандити,повстанська армія - тимчасове формування і т.д.

-         Українська повстанська армія –це системна армія, яка тривалий час боролася на два фронти – проти нацистів і проти більшовиків. Зараз ми маємо докласти зусиль, аби розвінчати ці стереотипи на всій території нашої держави. Відзначити річницю останнього бою УПА має вся Україна, - резюмував політик.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)