У Тернополі горів автомобіль "свободівця"

gazpostach

У Тернополі горів автомобіль "свободівця"

вогоньГорів автомобіль депутата Тернопільської міської ради, голови спеціальної депутатської комісії із захисту громадянських прав членів тернопільської територіальної громади Богдана Попадина. Він пов’язує це із  своєю громадською діяльністю.

«Я живу у багатоповерхівці, біля неї автомобіль ніколи не паркую, а залишаю його на ночівлю у знайомих людей, котрі живуть неподалік у власному будинку. 3 січня приблизно о 19.15 я, як завжди поставив у них на подвір’ї свій «Mercedes» і пішов додому. Десь за годину після того - о 20.15,  до мене зателефонували стурбовані господарі і повідомили, що мій автомобіль у їхньому дворі горить. Я одразу ж прибіг туди, ми гасили полум’я водою, потім уже нам допомогли пожежники, які приїхали за викликом. Наразі авто забрали на експертизу. За реакцією експертів, які на місці з’ясовували причину загоряння, я зрозумів, що автомобіль наче був облитий дизпаливом».  – розповідає Богдан Попадин.

У секторі  зв'язків з громадськістю УМВС у Тернопільській області кажуть:

-За попередніми даними, занесених зовнішніх джерел запалювання спеціалісти не виявили. На місці події продовжують працювати підрозділи МНС та слідчі. Обставини пожежі з’ясовують. Подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за правовою кваліфікацією, яка підпадає під частину 1 статті 194 ККУ.

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)