У Тернополі функціонують установи, в яких надають допомогу жертвам домашнього насильства

gazpostach

У Тернополі функціонують установи, в яких надають допомогу жертвам домашнього насильства

В Україні стартувала масштабна кампанія «16 днів проти насильства», метою якої є привернення уваги до проблем домашнього насильства та насильства за ознакою статі, жорстокого поводження з дітьми та захисту прав жінок.

Тернопіль став одним із 30-ти міст, які входять в проєкт Представництва Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA) «Міста і громади вільні від домашнього насильства», та де відбулася інформаційно-просвітницька акція «Розірви коло».

В рамках заходу кожен охочий міг залишити на спеціальному банері своє послання-особистий маніфест проти домашнього насильства або побажання постраждалим.

Згодом банер буде відправлено у Представництво Фонду ООН у галузі народонаселення, де на основі сього буде створено соціальну рекламу в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».

Додамо, у Тернополі функціонують установи, які повсякчас готові надати послуги жителям Тернопільської громади, що стосуються напрямку запобігання насильства та допомоги постраждалим. Серед них: Тернопільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (вул. Медова, 3), управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей (сектор у справах сім’ї), лінія правоохоронних органів «102», а також кімната кризового реагування для постраждалих від домашнього та гендерно зумовленого насильства.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)