У Тернополі дорогу на Збаразькій роблять з гарантією

gazpostach

У Тернополі дорогу на Збаразькій роблять з гарантією

збаразька Вулицю Збаразьку у Тернополі  ремонтують дев'ять днів, а багатьом здається, що вічність. Комунальники заспокоюють: ще трохи, і тут постелять міцне покриття, а проблему підтоплень вирішать нові інженерні мережі. Наразі у Тернополі вже відремонтували ділянку на вулиці Шептицького, попереду ще кілька основних вулиць,- йдеться в сюжетіTV-4

Водії, яким доводилось їздити вулицею Шептицького ще місяць тому, нині приємно вражені. Дорога була однією з найгірших у місті. Ремонтувати почали в середині червня. Замінили асфальтобетон та бордюри. Тепер на ділянці від каналізаційно-насосної станції до приміського автовокзалу, а це більше 150 метрів, - ні ями. Два тижні червня - і на цій черзі робіт на Шептицького поставили крапку.

- З міського бюджету на виконання на роботи виділено 4 млн 100 тис. грн. Зроблена поки перша ділянка. Це десь в районі 2 млн 500-600 тисяч, - розповідає головний інженер відділу технагляду Тернопільської міської ради Ярослав Копча.

Гарантія ж на відремонтовану ділянку - роки 3. Не менш інтенсивний рух  на вулиці Збаразькій. А комунікаціям - десятки років. Водопровід, побутова та дощова каналізація - головний зміст робіт. Першими естафету прийняли водоканалівці. Якщо дозволить погода, закінчать до кінця тижня. Як тільки завершать з інженерними мережами, візьмуться за саму дорогу.

- Об'єм роботи дуже великий. Загальна площа дорожного корита 4900 квадратних метрів. Це більше 8 тисяч кубів заповнювача, засипки, пісок і щебень різних фракцій. Це тільки привезти, вкатати, дуже об'ємний план роботи, - говорить начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.
На все треба 5 мільйонів гривень. Аби тільки гроші були і погода сприяла, кажуть комунальники, тоді ділянку від кільця до Лозовецької зможуть закінчити швидше, ніж планували. Замість старої бруківки постелять асфальт і проблему підтоплень вирішать. У водіїв просять розуміння, адже ремонт Збаразької не останній у черзі робіт на цей рік.

- Основні вулиці - це в нас буде ще Оболоня, дуже потужний об'єкт, Карпенка і вулиця Текстильна від ділянки, яку ми торік зробили від заправок, і до митниці, - каже Олег Вітик.

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)