У Тернополі допомагають вагітним біженкам зі Сходу України

gazpostach

У Тернополі допомагають вагітним біженкам зі Сходу України

vH0Qs5E6Qr4Хороші мої, рідні, кохані Тернополяни! Ми прийняли зараз майже 12 біженців із Східної України. Майже, бо вагітна жінка із Славянська вже скоро народжуватиме, отже в лоні їхала біженка, а народиться вже Тернополяночка, ідеться у спільноті "Від Тарнополя до Тернополя"
Зараз в ці хвилини відбувається особливо запеклий бій під Славянськом за весь період протистояннь. Сім"ї і діти, які вчора і сьогодні планували виїхати опинились наглухо закритими в місті. Вийти не можуть вже навіть пішки полями.
В неділю чекаєм вагітну жіночку з Маріуполя. Завдяки вам їй вдалось вже знайти житло. З понеділка займемось з нею оформленням декрету. Ще велика кількість жінок з дітьми з гарячих точок східного регіону вагаються чи варто їхати в Тернопіль рятуючи дітей від жахів війни. З одного боку вони бояться опинить в ситуації Славянська (фактично заручниками терористів), а з другого - дається взнаки кисільовська пропаганда нас, як столиці фашизму. 
В нас є чудова нагода допомогти співвітчизникам у скруті та відкрито продемонструвати наше справжнє обличчя щирих, привітних, чуйних та щедрих людей.
Отже відкритими залишаються проблеми:
1. транспорту ( в суботу треба скочити в Гаї та відвезти дитяче ліжечко). В неділю об 11 зустріти з потяга вагітну жінку з речами.
2. Продуктів харчування.(спілкувалась з лікарем, у вагітної низький гемоглобін, скоріш за все неповноцінне харчування, а вона сама не попросить ) печінка, м"ясо, риба, гречка. Фрукти, овочі, зелень.
3. Кошти (ПриватБанк кр 4405 8858 1682 0614 отримувач Жигунова Ірина.) рахунок мій на потреби біженців.
4. Житло. Бажано в Тернополі. Департамент соцзахисту має в розпорядженні список пустуючих будинків по області для розселення біженців, але не усім підходять такі умови проживання.
________________________________________
телефонуйте, якщо будуть питання 097 38 49 602 Ірина Жигунова
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)