У Тернополі до потребуючих діток незабаром вирушить “Казкове авто”

gazpostach

У Тернополі до потребуючих діток незабаром вирушить “Казкове авто”

Фото - з допису

За виручені від продажу дисків з аудіоказками вдалося купити спеціалізоване авто для перевезення дітей з інвалідністю. Йдуть останні приготування до передачі автомобіля діткам Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру.

Один з ініціаторів задуму тернополянин Олег Нитка вперше привідкрив завісу, яким буде цей «Казковий автомобіль».

— Дизайн і неперевершені персонажі автомобіля від Oleh Kinal Просто неймовірна хімчистка салону від Аквастрада Тернопіль. Брендування автомобіля від компанії Стереоарт Ruslan Tsymbal А комплект брендової зимової резини від ШипШина - Шини, Диски, Акумулятори. Ще раз дякую всім Тернополянам за те що Ви допомогли зробити добру справу для дітей з інвалідністю. Незважаючи ні на що Ви вірили, що зможемо. Незважаючи на всі труднощі, незважаючи на ботів котрі намагалися облити брудом і зупинити нашу акцію, незважаючи на зміну влади і Коронавірус, незважаючи ні на що Казкове авто - стало реальністю. Запрошую усіх 1 вересня в Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр для передачі автомобіля діткам. Годину повідомлю в понеділок, — поділився тернополянин.

Ну ось і все. Довгих 10 місяців ми йшли до цього моменту і він настав... 10 місяців я не міняв світлину в фейсбук бо пообіцяв собі, що зміню її лише після передачі автомобіля дітям. Акція казковий автомобіль закінчується. Йдуть останні приготування до передачі автомобіля діткам Тернопільського обласного навчально-реабілітаційного центру. Тепер вперше привідкриваємо завісу того яким буде цей Казковий автомобіль. Дизайн і неперевершені персонажі автомобіля від Oleh KinalПросто неймовірна хімчистка салону від Аквастрада Тернопіль.Брендування автомобіля від компанії Стереоарт Ruslan TsymbalА комплект брендової зимової резини від ШипШина - Шини, Диски, Акумулятори Ще раз дякую всім Тернополянам за те що Ви допомогли зробити добру справу для дітей з інвалідністю. Незважаючи ні на що Ви вірили, що зможемо. Незважаючи на всі труднощі, незважаючи на ботів котрі намагалися облити брудом і зупинити нашу акцію, незважаючи на зміну влади і Коронавірус, незважаючи ні на що Казкове авто - стало реальністю. ДЯКУЮ ВСІМ МИ ЦЕ ЗРОБИЛИ. Запрошую усіх 1 вересня в Тернопільський обласний навчально-реабілітаційний центр для передачі автомобіля діткам. Годину повідомлю в понеділок.І як і обіцяв перше інсайдерське відео Казкового авто.

Gepostet von Олег Нитка am Freitag, 28. August 2020
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)