У Тернополі для школярів облаштували сучасні ланч-зону та ігрову кімнату (Відео)

gazpostach

У Тернополі для школярів облаштували сучасні ланч-зону та ігрову кімнату (Відео)

Медіастудія, розважально-інтерактивні класи та сучасні спортмайданчики: у Тернополі успішно втілили у життя усі 33 проєкти-переможці “Шкільного громадського бюджету 2021”. Одним із таких є проєкт, представлений ученицями 10-А класу Тернопільського ліцею №21-спеціалізована мистецька школа імені Ігоря Герети Христиною Тимочко і Наталією Глюз. Тут за кошти, виділені з бюджету громади, облаштували сучасну ланч-зону та багатофункціональну ігрову кімнату.

Одразу дві нових локації для відпочинку та розвитку відкрили днями у Тернопільському ліцеї №21-спеціалізованій мистецькій школі ім. Ігоря Герети завдяки участі ініціативних учнів закладу в «Шкільному громадському бюджеті 2021».

Перший проєкт – це «Простір для інтелектуально-розважального дозвілля учнів». Новостворену кімнату відпочинку облаштували сучасними кріслами-мішками, тут є стіл, шафа-стелаж і п’ятнадцять різноманітних настільних ігор. Завдяки грі у настільні та інтелектуальні ігри, у дітей, на думку фахівців, формуватиметься не лише командний дух, а й критичне мислення та аналітичні здібності.

Другою унікальною локацію, що стане в нагоді учням, є «Ланч-зона на вулиці». Авторка проєкту розповідає, під час пандемії коронавірусної інфекції учні молодших та старших класів не можуть відвідувати їдальню одночасно. Тому «Ланч-зона на вулиці» – це хороша можливість обідати на вулиці під накриттям, спілкуючись з однолітками.

Більше – у відеоматеріалі Файного міста:
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)