У Тернополі будинок “тріщить по швах”, люди живуть як на пороховій бочці (Фото, відео)

gazpostach

У Тернополі будинок “тріщить по швах”, люди живуть як на пороховій бочці (Фото, відео)

Жителі багатоповерхівки на бульварі Данила Галицького, 28 змушені жити у щоденному страху, адже будинок вкрився численними тріщинами і в будь-який момент може розвалитися.

Про проблему, на яку роками не зважає Тернопільська міська рада, люди розповіли голові Тернопільської обласної організації політичної партії «Громадянський рух “Хвиля”» Олексію Станьку.

– У багатоквартирному будинку на вулиці Данила Галицького, де на першому поверсі знаходиться дитяча поліклініка, мешканці живуть наче на пороховій бочці. Через просідання фундаменту один із під’їздів фактично відділився від основної частини будинку. Стурбовані люди вже декілька останніх років звертаються до міської ради, до обласної адміністрації та навіть до президента. Всім байдуже. Тільки обслуговуюча організація регулярно ставить «маяки», але змін на краще немає,  зазначив Олексій Станько.

Будинок валиться на очах, а тому жити у ньому щодня стає все небезпечніше, каже місцевий житель Петро.

– Ніхто не реагує, а будинок валиться. Причини ми не знаємо. Напевно, осів фундамент або з поліклініки підтопило. Ніхто нам нічого не каже. Пробували ремонтувати, нічого не допомогло, так на цьому і зупинилося. Комісії були, фіксували, «маячки» ставили. На цьому все закінчилося,  пояснив пан Петро.

Олексій Станько закликає владу негайно допомогти людям, аби не допустити трагедії.

– Ми не розуміємо, на що чекає влада – на диво чи на трагедію? Ми вимагаємо оперативних дій. Коли на кону стоїть людське життя, не може бути ніяких важливіших справ та відтермінувань. Я закликаю людей: якщо влада не думає про вас, то, можливо, прийшов час її змінити?! Змінювати потрібно все! – наголосив Олексій Станько.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)