У Тернополі без вихідних дезінфікують дороги та зупинки

gazpostach

У Тернополі без вихідних дезінфікують дороги та зупинки

Для боротьби із ймовірним поширенням коронавірусу у Тернополі дезінфікують під’їзди, ліфти, громадький транспорт, зупинки і дороги.  Використовують для цього  безпечний для людей дезрозчин «Біохлором». Міський голова Сергій Надал просить тернополян одягати маски, щоб захистити дихальні шляхи.

Дезінфекція доріг – це один із заходів для запобігання поширення коронавірусу. Разом із пилом вірус може потрапити на слизові: у ніс, рот чи очі. Тому комунальні служби у роботі використовують спеціальний розчин, який знищує вірус.

«Дезінфекцію доріг та зупинок проводимо щодня. Вихідних немає! Я прошу тернополян із розумінням поставитися до протиепідеміологічних заходів і залишатися вдома. Тільки при нагальній потребі залишайте домівку, на вулицю обов’язково виходьте у масці», - наголошує міський голова Тернополя Сергій Надал.

Перед обробкою доріг спецтехніка скроплює водою покриття, очищаючи його від бруду.  Особлива увага комунальних служб зосереджена на перехрестях, де є найбільше автівок і людей. Перед дезінфекцією доріг спецтехніка скроплює покриття водою, очищаючи його від бруду.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)