У тернопільських школах учням 1-4 класів дозволено відвідувати уроки цілими класами

gazpostach

У тернопільських школах учням 1-4 класів дозволено відвідувати уроки цілими класами

З початком нового навчального року усі 32 заклади освіти Тернополя розпочали свою роботу у штатному режимі.

Відповідно до рішення міського оперативного штабу та з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19), освітній процес для учнів 5-11 класів організований шляхом змішаного навчання – через день, окрім того, класи з наповнюваністю більше 20-ти осіб поділені на групи.

Натомість учням 1-4 класів дозволено відвідувати уроки цілими класами за умови запровадження двозмінного навчання, розмежування часу щодо початку занять, тривалості перерв, уникаючи скупчення учасників освітнього процесу з дотриманням протиепідемічних заходів. Відповідно до постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року, для учнів 1-4 класів вхід та пересування приміщеннями закладу освіти дозволяється без використання захисної маски або респіратора.

Усім іншим вхід до приміщень навчального закладу дозволяється при наявності захисної маски або респіратора. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями закладу освіти використання захисних масок є обов'язковим.

Для дотримання карантинних вимог усі навчальні заклади забезпечені антисептиками на місцях входу/виходу, дезінфікуючими і миючими засобами, дозаторами для мила, паперовими рушниками, електричними сушками для рук, безконтактними термометрами, захисними масками та щитками для педагогів і працівників харчоблоків.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)