Прокуратура Тернопільського гарнізону розслідує прикрий випадок у військовій частині

gazpostach

Прокуратура Тернопільського гарнізону розслідує прикрий випадок у військовій частині

11083861_979279818762832_4692673303997458070_nУ середу, 25 березня, у військовій частині, що на вул. Дубовецькій, 1 у Тернополі, помер молодший сержант другого дивізіону окремої артилерійської бригади Василь Корчевний. Бійцеві був лише 31 рік, сам він із Черкащини, де у нього дружина і 7-річний синочок, пише "Нова Тернопільська газета".

– О 18-ій годині мені зателефонував командир 44-ої бригади Сергій Баранов і повідомив, що в казармі частини помер військовий, – розповідає військовий прокурор Тернопільського гарнізону Руслан Куляш. – Судмедексперти провели попередній огляд місця події, ознак насильницької смерті не виявили. Говорити про причину смерті не можемо, поки не буде висновків експертизи.

За попередньою інформацією медиків, які надавали допомогу Василеві Корчевному, у нього була серцева недостатність. Крім того, вранці 25 березня він скаржився на погане самопочуття, тому його відправили на огляд у медчастину.

– Василеві призначили ліки і відправили відпочивати до казарми, я його особисто бачив опівдні, – каже Сергій Баранов. – Він думав, що засне і йому полегшає. Приблизно о 17-ій бійці доповіли, що хворий посинів, а пульс неможливо прощупати. Уже через кілька хвилин прибула наша чергова реанімаційна бригада. Ми також викликали бригаду швидкої допомоги, але, на жаль, уже нічим зарадити не змогли – медики лише констатували смерть бійця.

Окрім офіційної версії, існує й неофіційна – нібито чоловік помер від алкоголю. Можливо, це було додатковим поштовхом, що спричинив фатальний випадок, бо принаймні за словами деяких військовослужбовців, від Василя сильно тхнуло алкоголем. На жаль, випадки зловживання алкоголем серед мобілізованих поширені. І як би хтось не хотів їх приховати, – важко втримати в мішку те, що туди не влазить.

Наразі трагедію розслідує військова прокуратура Тернопільського гарнізону.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)