У Тернопільській ОДА відбулося засідання робочої групи з питань ефективного використання державного майна

gazpostach

У Тернопільській ОДА відбулося засідання робочої групи з питань ефективного використання державного майна

У Тернопільській обласній державній адміністрації відбулося засідання робочої групи з питань ефективного використання державного майна в області.

Участь у засіданні взяв перший заступник голови ОДА Ігор Дем'янчук.

«В Україні триває процес приватизації, який передбачає проведення аукціонів з продажу підприємств, що раніше перебували на балансі держави. Це потрібно для того, щоб перетворити збиткові держпідприємства на прибуткові виробництва. Відтак уже утворена робоча група, яка працює з тими об'єктами, які сьогодні потребують ефективного власника, які потребують реконструкції та інвестицій», - каже Ігор Дем'янчук.

Відтак під час засідання розгляну ряд важливих питань, а саме: про стан приватизації об'єктів державного майна в області, про результати перевірок використання державного майна, здійснених Управлінням забезпечення реалізації повноважень у Тернопільській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано- Чернівецькій та Тернопільській областях Франківській; про порядок передачі об'єктів житлового фонду, захисних споруд цивільної оборони, інженерних споруд, які у процесі приватизації не увійшли до статутних капіталів господарських товариств, від державних органів приватизацій до сфери управління обласної державної адміністрацій; про стан прийняття функцій з управління майном житлового фонду, захисних споруд цивільної оборони, інженерних споруд, які у процесі приватизації не увійшли до статутних капіталів господарських товариств, від державних органів приватизації до сфери управління обласної державної адміністрації (виконання завдань визначених дорученням Прем'єр-міністра України від 14.01.2021 N 408/1/1/-21).
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)