У тернопільській бібліотеці розповіли, якою має бути «тарілка здорової їжі»

У тернопільській бібліотеці розповіли, якою має бути «тарілка здорової їжі»

Тарілку здорового харчування презентували в Тернопільській обласній бібліотеці для дітей.

"Тарілку здорової їжі" презентували в рамках години здоров’я «Здорові діти – щасливі батьки – здорова нація». Захід пройшов до Всесвітнього дня здоров’я за підтримки голови ГО «Асоціація жінок України «Дія» Ольги Шахін, спільно з ГО «Діа Дім» у місті Тернопіль.
         Учасниками години здоров’я стали дітки, які потерпають від цукрового діабету та їхні батьки. Про те, яким має бути раціон здорової людини і які інші фактори позитивно впливають на наш організм, «солодкій аудиторії» розповіли волонтери Всеукраїнського проекту «Здорове харчування для дітей» Алла Рожко та Анелія Семчишина. Із допомогою інтерактивної дошки, присутнім було продемонстровано вміст «тарілок здорового харчування» таких країн світу як Америка, Мексика, Японія, а також Україна.
         Свою особисту «здорову тарілку» виготовили і наймолодші учасники заходу, обираючи продукти в «супер-маркеті» і наклеюючи   стікери з їхнім зображенням на тарілочки.
Основні меседжі акції підтримали і учасниці «Асоціації жінок України «Дія», презентувавши дітям смачні та корисні подарунки.
Уляна ПилипчукЗагрузка...