У суботу, 22 березня, відбудеться пробне ЗНО

У суботу, 22 березня, відбудеться пробне ЗНО

Пробне тестуванняПробне тестування писатимуть 4 тисячі абітурієнтів, які зареєструвалися раніше.Спробують свої сили з української мови і літератури, хімії, фізики, російської мови, всесвітньої історії та однієї з іноземних мов.

- Будемо апробовувати процедуру тестування, демонструвати її нашим абітурієнтам,  демонструвати зміст тестових завдань зошита, бланка відповідей, вміння ним користуватися в реальному часі, в реальних умовах. Це дуже хороша школа. Я думаю, що той, хто пройде пробне тестування, не пожалкує і зможе набагато впевненіше себе почувати під час основної сесії тестування, - розповідає заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

У пункт пробного тестування пропускатимуть, ретельно перевіряючи документи: паспорт або свідоцтво про народження, квитанцію про оплату і запрошення. Саме запрошення потрібно роздрукувати із персональної сторінки сайту Івано-Франківського регіонального центру. За даними організаторів ЗНО  близько тисячі абітурієнтів його ще не роздрукували.

Джерело: TV-4
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)