У січні тернополян чекає чудовий сюрприз від акторів драмтеатру

gazpostach

У січні тернополян чекає чудовий сюрприз від акторів драмтеатру

ніч перед різдвом У січні відбудеться прем’єра улюбленої усіма сучасної комедії на основі класичного твору Миколи Гоголя за сценічною редакцією заслуженого діяча мистецтв України В’ячеслава Жили “Ніч перед Різдвом”.
 
Сценографія та костюми Мар’яна Савіцького (м. Львів); музика композитора Івана Небесного (м. Київ); тексти пісень Василя Гоголя, Михайла Конечного, В’ячеслава Жили, Івана Ляховського; диригент-постановник та аранжування – заслужений діяч мистецтв України Мирослав Кріль, Василь Драгомирецький; балетмейстер – Анатолій Гончарик.

Шлях до серця  дівчини лежить через… черевички. Коваль Вакула, який напередодні Різдва втратив від кохання  здоровий глузд, вирішує у будь-який спосіб здобути черевички, які носить цариця, й розтопити  крижане серце своєї Оксани.

Передріздвяна ніч приховує в собі дива, й манить незвичайними пригодами , які збуваються. Тут і колоритна Солоха зі своїми любовними походеньками з Чортом, Дяком,  Головою та Чубом. Містичний характерник Пацюк, який має блат із самісіньким пеклом, козаки з Січі і навіть Цариця, яка таки дарує Вакулі черевички із золота. Красива казка про шалене кохання з яскравими масовими сценами, піснями, танцями, іскрометним гумором, колядками, різдвяним вертепом, неймовірно казковою сценографією. Не поспішайте занурюватись у зимові, безрадісні будні, адже з нами свята продовжуються.

Джерело:http:like.te.ua

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)