У Рівному провели обшуки у послідовників Анатолія Балахніна

gazpostach

У Рівному провели обшуки у послідовників Анатолія Балахніна

Як повідомляють “Новини Дніпра” (https://dnepr.news/news/v-dnepre-sbu-zaderzhala-aktivista-za-popytku-gosudarstvennogo-perevorota-video), 18 грудня СБУ затримала активіста з Дніпра Анатолія Балахніна за спробу вчинення державного перевороту. Останній відомий тим, що не визнає жодних органів державної влади України, адже на його думку вони є правонаступниками СРСР.

Виходячи зі своєї ідеології, Балахнін створював нові органи влади у різних регіонах України. Крім цього, Анатолій Балахнін пов’язаний із таким проєктом як ГО «Багнет нації», яка не визнає чинних органів центральної та місцевої влади.

“Горе” послідовники А. Балахніна знайшлися і на Рівненщині. Як стало відомо з власних джерел, 19 грудня співробітниками Головного Управління Національної Поліції у Львівській області із залученням оперативників Управління СБ України в Рівненській області провели низку санкціонованих обшуків у місцевих жителів Сергія Волкова, Віталія Мельничука та Валерія Четверкова, яких підозрюють у сприянні протиправній діяльності Балахніна. При цьому один з них злісно перешкоджав законним діям правоохоронців, намагаючись знищити сліди своєї злочинної діяльності.

Не зважаючи на те, що у нього знайшли заборонену для розповсюдження на території України літературу, у т. ч. проросійську, на його захист став ще один псевдопатріот Роман Коваль, який на своїй сторінці у Фейсбук почав активно висловлювати невдоволення діями співробітників правоохоронних органів та почав відбілювати прибічників псевдонародовладдя. Цікаво яким чином останні розраховуватимуться за “адвокатські” послуги Р.Коваля? Може запропонують йому “жирну” посаду у своїх самопроголошених віртуальних органах влади…
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)