У Раді скуповують депутатів для захоплення посад – Єфремов

gazpostach

У Раді скуповують депутатів для захоплення посад – Єфремов

радаДепутати у Верховній Раді формують групи під окремих осіб з метою захоплення певних посад. Про це на засіданні погоджувальної ради Верховної Ради в понеділок, 24 лютого, заявив голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов, повідомляє кореспондент НБН. 

«У парламенті почали формуватися групи під окремих депутатів, які ставлять своєю головною метою захопити певні посади»,- сказав пан Єфремов.

За його словами, суми, які пропонуються депутатам для одноразової і щомісячної виплати дивують своїм розміром. «Наскільки мене інформують наші депутати, ці групи формуються під певні завдання, під отримання керівництва митниці, в податковій адміністрації, НБУ»,- сказав голова фракції Партії регіонів.

У відповідь на це голова Верховної Радий Олександр Турчинов доручив правоохоронцям, зокрема Генеральній прокуратурі та СБУ розслідувати озвучені факти, а в разі їх підтвердження – вносити подання на зняття недоторканності з депутатів і притягнення їх до відповідальності та арешту.

«Ми будуємо нову країну і в цій країні не може бути корупції в першу чергу в парламенті»,- сказав пан Турчинов.

У свою чергу голова фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк запропонував Олександру Єфремову звернеться із заявою до ГПУ з конкретними фактами та прізвищами посадових осіб і народних депутатів на підтвердження його висловлювань.

Джерело:НБНОтримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)