У "Правому секторі" знайшли, хто краде скриньки з пожертвами

У "Правому секторі" знайшли, хто краде скриньки з пожертвами

14544976919545У Тернополі покрали скриньки з пожертвуваннями для ДУК "Правого сектору". Декілька днів тому до активістів організації звернулися працівники магазинів, в яких стоять скриньки для збору коштів на підтримку Добровольчого Українського Корпусу "Правий Сектор". Ще давніше тернополяни надсилали фото з розпломбованими скриньками без вмісту.

— Перший такий випадок стався в магазині ТЦ "Novus", проте охороні не вдалося зловити злодія, і він втік разом із коштами. Наступного разу — 27.01 — був затриманий. По даному факту праціники МВС в м. Тернопіль, даній особі пред'явили звинувачення по ст. 51 - дрібне викрадення чужого майна. Шахраю виписали штраф і відпустили. Проте, це його не зупинило і в понеділок, 1 лютого, в магазині "Сільпо" (вул.Симона Петлюри, 2) відеокамерами знову було зафіксовано крадіжку скриньки тією ж особою (злодія не зловили), — розповідають у "Правому секторі".

14544978064299Як повідомляють у "Правому секторі", шахраєм виявився 28-річний тернополянин Орлов Олександр, котрий неодноразово проходив по кримінальних справах, зокрема за вживання наркотиків.

— Також нам стало відомо, що Орлов півроку тому крав скриньки в Логістичному центрі допомоги бійцям АТО.  Варто замислитись: скільки ж таких крадіжок він зробив за весь цей час?Тепер питання до працівників МВС а куди ви дивитесь? Вас не цікавить така дрібна справа, бо це не активіст "Правого сектора"? — зазначають в організації.
Загрузка...