У «Подолянах» з’явився магазин одягу від українського бренду «Lesia»

gazpostach

У «Подолянах» з’явився магазин одягу від українського бренду «Lesia»

Новий магазин стильного сучасного жіночого одягу від українського бренду «Lesia» відкрили у неділю, 22 серпня, у ТРЦ «Подоляни» (другий поверх, ліворуч від центральних сходів).

– Для мене особливо важливо і приємно, що це відкриття відбулося саме напередодні Дня Незалежності нашої країни, – наголошує власниця магазину Тетяна Стремецька, – оскільки всі ми дуже любимо Україну на словах, але досі за інерцією продовжуємо поклонятися всьому іноземному. Ми звикли, що закордонне – ідеальне, але це далеко не так. Треба наше любити! Адже повсякденно патріотизм передусім виявляється у підтримці своїх людей, свого виробника, тим паче, що він цього заслуговує.

Тетяна Стремецька

Тетяна Стремецька

Наш магазин – перший у Тернополі й серед усіх західних областей України від Дому моди «Lesia». Це швейна фабрика у Черкасах з майже столітньою історією. Зізнаюся: закохалася в цю фабрику з перших відвідин! Взагалі, я – власниця ресторану «Панська садиба», ніколи не планувала відкривати магазин одягу, такого навіть у думках не було! – усміхається Тетяна. –  Але познайомившись із власниками фабрики, з колективом, з продукцією надзвичайно високої якості, була просто зачарована! Ці люди справді вкладають душу в свою працю, живуть фабрикою, дбають про працівників, прагнуть розширятися, щоб дати нашим людям роботу і менше українців у пошуках заробітків їхали за кордон.
Коли я це побачила, вирішила, що треба все зробити для того, аби продукція від  Дому моди «Lesia» була представлена у Тернополі. Щоб тернополяни дізналися про цю фабрику, щоб знали, що є ще такі патріоти, які не дали їй розвалитися, розпродати по крупинках, а зберегли і розвивають. Впевнена, що багато тернополянок полюблять одяг від фабрики «Lesia», як полюбила його я.

магазин Lesia ТРЦ Подоляни

магазин Lesia ТРЦ Подоляни

магазин Lesia ТРЦ Подоляни

* «Lesia» – авторський український бренд жіночого одягу з багатим досвідом, історія якого починається з 1931 року.

* Назва бренду «Lesia» – на честь  видатної української поетеси Лесі Українки (колись це були фабрика ім. Лесі Українки).

* Загалом в Україні досі було представлено сім магазинів від Дому моди «Lesia» (в обласних центрах на сході). У Тернополі – восьмий.

* Вікова категорія жінок, яким передусім сподобається одяг від бренду «Lesia»: від 20-25 років до 60 і далі.

* Щороку – чотири сезонні колекції, представлені діловою та спортивною класикою, стильним повсякденним та робочим діловим одягом. Є додаткові ексклюзивні серії – вечірній, корпоративний, святковий одяг.

* Набори елементів гардеробу в колекціях чудово поєднуються між собою за кольоровою гамою та стильовим напрямком. Зокрема, до кожного «низу» можна підібрати три «верхи».

* Пошиття – надзвичайно якісне, з дотриманням усіх правил. Кожну тканину перед пошиттям випробовують за усіма фабричними стандартами.

* На відміну від закордонних ростовок, тут можна замовити будь-який розмір кожної одиниці у будь-якій кількості. Скажімо, ділові блузки для працівниць фірми.

* Консультанти у магазині в Тернополі проходили спочатку онлайн-відбір, а потім навчання та стажування в Черкасах, тож професійно зможуть підібрати одяг кожному.

* Цінова політика – помірна. Скажімо, найвища позиція наразі у колекції, представленій у магазині в Тернополі, – 2600 гривень. Орієнтовна ціна, для прикладу, суконь – 1300 гривень, а за розпродажем – 600 гривень.

*  У магазині – постійні розпродажі попередньої колекції. Діє також накопичувальна система знижок 5, 7 і 10%.

З нагоди відкриття – 22, 23 та 24 серпня – у магазині «Lesia» діятимуть знижки до 70%!

магазин Lesia ТРЦ Подоляни

– Дуже важливо, що весь одяг від бренду «Lesia» шитий за нашими лекалами і для наших українських жінок, – зауважує Тетяна Стремецька. – Коли я приїхала вперше на фабрику, взяла собі плаття 44-го розміру без примірки, ще подумала при цьому: не підійде – то комусь віддам. Одягнула вдома – а воно справді як на мене шите! Тобто 44-ий розмір там – справді 44-ий. Я дуже задоволена цими речами, із задоволенням в них ходжу. Впевнена, що й багатьом тернополянкам він «зайде».
До слова, одиничні екземпляри цього бренду у Тернополі беруть окремі «точки» і перепродують за космічною ціною. Власне, тому у Домі моди «Lesia» й зацікавлені, щоб відкривати магазин від фабрики і контролювати цінову політику. А не так: хто як собі захотів – таку ціну виставляє.
На відкриття до нас завітали представники бренду «Lesia» – від директора до маркетологів та дизайнерів. Я захоплююся цими людьми! Працювати з таким завзяттям дано не кожному. Про фабрику дбає чотири покоління, а все почалося з прабабусі, яка ще у радянські часи працювала на фабриці головним бухгалтером. На початку 90-их вона сказала своїм дітям, що не дасть фабрику розвалити. Тож вони вклалися у цей бізнес максимально – і фінансово, і  морально. Поступово залучили і своїх дітей, а нині до сімейної справи докладається уже й 18-річна внучка. І так дружно все роблять! Адже, зазвичай, у нас у бізнесі всі між собою встигають пересваритися навіть за маленьку «точку». Таких людей, як вони ,справді мало. Вони хочуть (а тепер – і я разом з ними), щоб українці вдягалися якісно, недорого і підтримували наше, українське. Нині це так важливо! Ось у чому справжній патріотизм – підтримувати своїх.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)