У перший день осені в Тернополі передали ключі від «Казкового автомобіля»

gazpostach

У перший день осені в Тернополі передали ключі від «Казкового автомобіля»

Фото - з допису

Тернопільському обласному навчально-реабілітаційному центру під час першого дзвоника передали ключі від «Казкового автомобіля».

Для того, щоб придбати цей «Казковий автомобіль», оснащений спеціальними пристроями для транспортування інвалідних крісел, небайдужі містяни вклали багато праці. Про це повідомляє тернополянин Олег Кіналь у соціальній мережі Фейсбук.

«До цієї благодійної акції я долучився, як дизайнер, художник. Хотілось, щоб автомобіль був яскравим, веселим, неповторним. Тому намалював героїв, усіма улюблених казок: "Котигорошко", "Івасик-Телесик", "Кривенька качечка", "Червона шапочка", "Фарбований лис" та ін. Є там і малюнки обереги, такі як "Добрий ельф", що буде оберігати дітей у дорозі.

Дякую Олегу Нитці і колективу "Вуличне радіо" за благодійність. Для того, щоб придбати цей "Казковий автомобіль" вони вклали багато праці. Колектив випустив компакт диски з казками і віршами, які розповсюджували серед благодійників. До акції долучились тернополяни, вони купували диски, добру справу підтримали меценати. Так автомобиль став реальністю.

Був присутнім під час  передачі "Казкового автомобіля", запам'ятались щасливі посмішки дітей. Такі моменти закарбовуються. Дякую усім, хто долучився до благодійності. Творити добро разом легше.», - зазначив чоловік.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)