У першу ж добу після виборів команда Зеленського відхрестилася від більшості даних ним обіцянок

У першу ж добу після виборів команда Зеленського відхрестилася від більшості даних ним обіцянок

Від даних під час виборчої кампанії обіцянок Зеленського вже відмовилися його представники.

Менш, ніж за 24 години після закінчення виборів, команда претендента на пост Глави держави Володимира Зеленського відмовилася від даних ними обіцянок. На цьому "слуг народу" підловила перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко.

"Це тягне на рекорд в книзі Гіннеса! Менше, ніж за 24 години після виборів повністю спростувати всі свої виборчі обіцянки", - написала Геращенко під відео.

Геращенко нагадала Зеленському риторику його передвиборчої кампанії, озвучивши слогани його агітаційних бордів. Вона порівняла їх зі словами представників штабу Зеленського, які заявили, що у сферу компетенції президента не входять питання обґрунтованості ціни на газ та покарання за корупційні злочини.

"Вже сьогодні ми дізналися, що не президент відповідає за тарифи, а як же тоді закінчення епохи бідності? Виявляється, що президент не може відрубувати руки, тому що це (і не руки), мають засуджувати суди. А як же тоді закінчення епохи брехні? Виявляється, що Мінські угоди – це єдиний реалістичний формат вирішення війни на Донбасі. А як же тоді торгівля на крові і закінчення епохи жадібності?", - заявляє Ірина Геращенко.

Це тягне на рекорд в книзі Гіннеса! Менше, ніж за 24 години після виборів повністю спростувати всі свої виборчі обіцянки. Круто. А що , так можна було?):

Gepostet von Iryna Gerashchenko am Montag, 22. April 2019
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)