У Нових Санжарах жителі почали кидати каміння в поліцію і підпалили шини через евакуйованих

У Нових Санжарах жителі почали кидати каміння в поліцію і підпалили шини через евакуйованих

О 19:40 у Нових Санжарах жителі підпалили шини, дрова і почали кидати каміння в поліцію через приїзд евакуйованих з Китаю.

Як повідомляє кореспондент УНІАН, поліція спробувала затримати порушників. Виникли сутички. Однак потім поліції надійшла команда "Відійти назад", а пожежні машини почали гасити вогонь.

Одному з чоловіків стало погано і жителі почали кричати, що поліція вбила людину. На місце НП викликали швидку допомогу. Проте машина швидкої допомоги проїхати через сутички не змогла. Лікарям довелося йти пішки і вони надали медичну допомогу потерпілому.

Нагадаємо, 20 лютого, літак спецрейсу PQ 7302 з евакуйованими з КНР громадянами України та іноземцями здійснив посадку в аеропорту Харкова. За даними Міністерства охорони здоров'я, на борту літака було 45 українців, 27 іноземців і члени екіпажу, серед яких троє медиків

Протягом 14 днів люди перебуватимуть у санаторії в обсервації із забезпеченням суворого режиму санітарно-епідемічного контролю і безпеки. У Нових Санжарах місцеві жителі протестують проти прибуття евакуйованих. На місце вилетів прем'єр-міністр Олексій Гончарук. Він також повідомив, що в Нових Санжарах працюватиме оперативний штаб уряду.


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)