У мережу потрапила інформація прибутків Тернопільської податкової

gazpostach

У мережу потрапила інформація прибутків Тернопільської податкової

groshiПлатники обласного центру та Тернопільського району за десять місяців поточного року сплатили на централізовані рахунки податкової інспекції 714,4 млн грн єдиного внеску, з яких – 633,1 млн грн внесли тернополяни та 81,3 млн грн – жителі району. Про це інформувала начальник відділу адміністрування єдиного внеску Сніжана Кравчун.

Фізичними особами - підприємцями забезпечено надходжень єдиного внеску в сумі 69,6 млн грн (в т. ч. м. Тернопіль – 55,2 млн грн та Тернопільський район – 14,4 млн грн). «Спрощенці» поповнили фонди на 33,4 млн грн, а це 48 % від загальної суми надходжень єдиного внеску від фізичних осіб - підприємців.

Також, начальник відділу зазначила, що за десять місяців 2016 року до страхувальників Тернопільської ОДПІ за несвоєчасну сплату єдиного внеску застосовано 3 440 рішень на загальну суму 2 млн 953 тис грн фінансових санкцій та пені.

Крім того, винесено 790 рішень про застосування штрафних санкцій за неподання, несвоєчасне подання звітності з єдиного внеску на суму 145,2 тис грн.

Страхові кошти, акумульовані на централізованих рахунках ОДПІ, автоматично перераховуються не пізніше наступного операційного дня після їх зарахування, на централізовані рахунки Пенсійного фонду, фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, та на рахунки Накопичувального пенсійного фонду.

Отримати консультації з питань сплати єдиного внеску можна у Центрі обслуговування платників Тернопільської ОДПІ за адресою: вул. Білецька, 1 або за телефоном: 52-12-27.

Про це редакцію газети "Місто" повідомли у відділі організації роботи Тернопільської ОДПІ.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)