У лікарнях Тернопільщини пацієнтів дурили з довідками

У лікарнях Тернопільщини пацієнтів дурили з довідками

images (1)Три лікарні на Тернопільщині оштрафували за надання пацієнтам непотрібних документів. Зокрема, за непотрібні довідки зайві кошти сплачували у Гусятині, Теребовлі та  Кременці.

Тернопільське обласне територіальне відділення Комітету оштрафувало на 5 тис. грн. Гусятинську центральну комунальну районну  лікарню за зловживання монопольним становищем. Як встановило Відділення, займаючи монопольне становище на ринку надання платних медичних оглядів та отримання необхідних замовнику довідок (сертифікатів), лікарня надавала не потрібні споживачам документи за які  ті сплачували зайві кошти. Крім того, лікарнею завищено вартість окремих медичних оглядів за рахунок безпідставного включення до калькуляції статті витрат «реактиви для повного аналізу крові». Відповідача зобов’язано сплатити штраф до державного бюджету. 

За такі ж самі порушення, а також за  встановлення необґрунтованої вартості на медикаменти та вироби медичного призначення і включено до калькуляції собівартості проведення обов’язкового профілактичного наркологічного огляду заробітної плати медичного персоналу, який не передбачено нормативними документами на 4,5 тис. грн. було оштрафовано Теребовлянську центральну комунальну районну  лікарню. Оштрафувало Тернопільське обласне територіальне відділення Комітету на 5 тис. грн. комунальне підприємство Кременецької міської ради «Міськводгосп».. Як встановило Відділення, комунальне підприємство застосовувало необґрунтовані тарифи на послуги з видачі технічних умов на приєднання/підключення до централізованих систем водопостачання та водовідведення.  Про це повідомили у Тернопільському територіальному відділенні антимонопольногокомітету України.

 
Загрузка...