У Кременці автомайданівці зробили діткам сюрприз

У Кременці автомайданівці зробили діткам сюрприз

мик111На Кременеччині автомайданівці на кілька годин стали Миколаєм для хворих діток, з малозабезпечених родин та тих, чиї батьки воюють в АТО. Не залишились без подарунків і працівники міліції та ДАІ

Здивування, щира радість і сльози від розчулення. Такою була реакція і малечі, і дорослих на Кременеччині, коли до їхньої хати стукав справжній Миколай з мішком. З нього діставав подарунки та солодощі.
Всього відвідали близько 30 родин, подарунки отримали дітки, віком від 2 до 12 років. Це малюки, хворі на ДЦП, дітки з малозабезпечених родин. А також ті, чиї батьки зараз воюють в зоні АТО.
Дуже шкода, що всіх фізично не змогли привітати, журяться активісти.
Ініціатива була нашою, подарунки купували і пакували самі, ми ж і розвозили та вручали, - діляться автомайданівці. – Ми були прикро вражені реакцією декого з малюків. Ніби дітки вперше бачили і Миколая, і подарунки від нього.
мик222Батько декого з дітей згодом телефонували і дякували. Вони були здивовані, що за всі роки тільки тепер про них згадала держава. І дуже дивувались, коли чули, що активісти до державних коштів чи владних кабінетів не мають жодного стосунку.
Отримали сюрпризи від Миколая і працівники місцевої міліції та ДАІ. Правоохоронці – Конституцію України, даішники – Правила дорожнього руху.

 

 

 

мик333
Загрузка...