У Кошляках по-особливому люблять матерів. Фото

gazpostach

У Кошляках по-особливому люблять матерів. Фото

Тріо ЗерняткоЯк чудово, що в Україні стало доброю традицією відзначати в другу неділю травня день Матері, берегині сімї, духовної опори роду.  Матір береже звичаї багатьох поколінь, встановлює власні родинні традиції, творить неписане законодавство стосунків у своїй маленькій державі, імя якій — родина. До матері прислухаються, її поважають.

Мама… Закрий очі й прислухайся. І ти почуєш мамин голос. Він живе в тобі, такий знайомий, рідний. Його не сплутаєш ні з яким іншим. Навіть, коли станеш дорослим, завжди будеш памятати мамин голос, мамині руки, мамині очі.

Традиційно в селі Кошляки, що на Тернопільщині щороку відзначають день Матері. Незважаючи на трагічні події, що відбуваються в Україні свято в селі вирішили відзначити за участю середньої  і музичної шкіл. Свято розпочалося вітанням молодших учнів середньої школи. Вони у віршованій формі  чуттєво і ніжно привітали своїх найрідніших матусь.

 Після цього естафету привітань передали музичній школі. Першою виступила лауреатка Всеукраїнського конкурсу «Провесінь» (друге місце) Томин Роксолана . Вона подарувала глядачам композицію під назвою  «Оду Матері», яку виконала дуже проникливо, красиво, що надзвичайно  вразило всіх присутніх у залі. Наступними виступили наймолодші учні. Так, тріо «Зернятко» подарувало глядачам пісні про Україну, маму, бабусю, що запамяталося глядачам надовго.

Було багато ще інших виступів: яскравих, проникливих, які були подаровані від щирого серця всім присутнім жінкам у залі: матусям, бабусям, подругам….Також слід згадати дует, в складі :Томин Роксолани і Файко Світлани, які самі написали пісню під назвою «Роздуми», що дуже зворушило глядачів. В цьому проявилося уміння і креативність дівчат. Свято завершилося виступом ансамблю бандуристів «Намисто», який виконав пісні про Україну, а також декілька народних композицій. Їх виступ супроводжувався бурхливими аплодисментами. Варто окремо подякувати організаторам свята Рогач Г.Б. і Довбуш Н.М. Саме завдяки їхній вмілій організаторській роботі глядачі концерту отримали незабутні враження та заряд хорошого настрою не на один день.

 Олег Каній, студент Тернопільського коледжу університету "Україна"
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)