У Канаді представлять підручник з української мови як іноземної

gazpostach

У Канаді представлять підручник з української мови як іноземної

krok2У межах літнього учительського семінару, який відбудеться 14 червня, Методичний комітет Шкільної ради Конгресу українців Канади в Торонто у співпраці щодо питань методики з Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою Національного університету «Львівська політехніка» представить новий підручник з української мови як іноземної “КРОК-2″.

Про це повідомляє газета “День“.

Видання побачило світ у лютому поточного року. «КРОК-2» надрукований завдяки Анні Кісіль – українці, що живе і працює понад 20 років у Канаді.

Окрім успішної бізнесової діяльності, Анна Кісіль – активний учасник громадських рухів: плідно співпрацює з Конгресом українців Канади, є головою комісії з питань культури при Світовому конгресі українців.

Навчальний комплекс складається з  книги для студента,  робочого зошита та компакт-диска.Курс розділено на 10 модулів за тематичним принципом.

Теми продовжують вивчене на початковому рівні, поглиблюючи матеріал, даючи можливість студентам не тільки вивчити лексику і граматику, а й пізнавати життя сучасної України, актуальні суспільні питання, культуру, побут.

Матеріал посібника укладено таким чином, що у кожному модулі студенти мають змогу вдосконалювати навички в усіх чотирьох видах мовленнєвої діяльності: говорінні, аудіюванні, читанні й писанні.

Для читання є короткі оригінальні або адаптовані тексти, взяті переважно із засобів масової інформації, які знайомлять студентів з лексикою в її реальному функціонуванні.

“Ми переконані, що за підручником “КРОК-2″ вивчатимуть українську мову не лише українці на всіх континентах планети – в Канаді і в Росії, Австралії й Аргентині, Бразилії та в країнах Європи, а й ті іноземці, для кого Україна є цікавою і хто побачить свій бізнесовий чи політичний інтерес у нашій країні”, – зазначає директор МІОКу і редактор видання Ірина Ключковська.

vidia.org
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)