У камері для політичних в’язнів у Тернополі прозвучав романс для Степана Бандери

gazpostach

У камері для політичних в’язнів у Тернополі прозвучав романс для Степана Бандери

Так сталося напередодні 14 жовтня, що є Днем створення Української Повстанської Армії. Пісня «Романс для Степана Бандери» прозвучала в камері з експозицією, присвяченою життю та діяльності С.Бандери, в Тернопільському обласному історико-меморіальному музеї політичних в`язнів, - пише Чортків.

Линув цей романс для поважної та шанованої гості – пані Марії Бандери. Це дружина Андрія Бандери, сина славного провідника Організації Українських Націоналістів.

На відео з глибоким патріотичним підтекстом пісню, вислухану з хвилюванням та сльозами на очах, виконує знаний на Тернопільщині автор та виконавець Василь Дунець – лауреат міжнародного конкурсу української естрадної пісні «На хвилях Свитязя». Він і повідомив про цю подію на своїй сторінці у Facebook, а також поширив відеозапис.

Для створення пісні Василь Дунець поклав на музику слова іншого нашого маститого земляка Степана Галябарди – поета-пісняра, заслуженого діяча мистецтв України, доля якого міцно злита з Чортківщиною.

Адже його шлях в літературу починався з Чортківської районної газети, де вчорашній випускник філфаку Чернівецького університету працював кореспондентом. І які б далі згодом не манили поета, він неодмінно час від часу повертається до праотчого Чорткова, до своїх витоків.

У творчому доробку Степана Галябарди - понад двісті пісень. Патріотика займає там особливо чільне місце. Тепер додалася ще одна перлина.

Фото та відео зі сторінки Василя Дунця у Фейсбуці
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)