У Головному управлінні ДФС Тернопільщини підписано Меморандум про співробітництво

У Головному управлінні ДФС Тернопільщини підписано Меморандум про співробітництво

Підписання МеморандумуУсвідомлюючи необхідність спільних дій, спрямованих на створення атмосфери довіри та партнерських відносин між платниками податків та органами влади, 27 січня начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат, начальник Тернопільської митниці ДФС Володимир Марцинюк та голова територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Тернопільській області Ігор Дутка підписали тристоронній Меморандум про співробітництво.

Цей документ є публічною угодою та декларує спільне прагнення втілювати у життя ефективні форми співпраці для створення сприятливих умов розвитку підприємництва на теренах області.

Керівник фіскальної служби Тернопільщини Ігор Комендат зазначив, що Меморандум дасть додаткові можливості для вивчення проблемних питань та інформування громадськості про новації податкового законодавства. «Кінець минулого року приніс чимало нововведень для бізнесу та громадян у рамках податкової реформи. Прийнято ряд Законів України, які внесли зміни до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів, - зазначив Ігор Юлійович. - Тож нам спільно необхідно активізувати роботу щодо інформування платників про ці нововведення, які стосуються практично всіх податків та зборів. Ми спільно будемо проводити для платників семінари, засідання «круглого столу», зустрічі з представниками бізнесу тощо. Щиро вірю, що наша спільна діяльність сприятиме досягненню пріоритетному серед завдань фіскальної служби – налагодженню партнерських відносин з бізнесом і підвищенню рівня добровільної сплати податків».

Тему налагодження співпраці продовжив начальник Тернопільської митниці Володимир Марцинюк. «Зі свого боку, ми допомагатимемо АППУ роз’яснювати платникам питання митного законодавства. Це дасть змогу запобігти правопорушенням у галузі митних відносин», - запевнив Володимир Петрович.

Учасники підписання домовилися про спільні дії щодо забезпечення захисту законних прав та інтересів платників, поліпшення підприємницького клімату в області, розвитку партнерських відносин між владою і бізнесом.

На завершення заходу голова ТВ ВГО АППУ Ігор Дутка зазначив, що підписання Меморандуму – це один із кроків, який надає можливість сторонам будувати діалог порозуміння та створювати мікроклімат взаємної довіри між представниками бізнесу та влади.

Відділ комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)