У хід пішов увесь арсенал негідних засобів з метою скомпрометувати мене і як депутата, і як людину, – Богдан Яциковський

gazpostach

У хід пішов увесь арсенал негідних засобів з метою скомпрометувати мене і як депутата, і як людину, – Богдан Яциковський

Богдан Яциковський.

Уже не вперше за свою чітку та принципову позицію я піддаюся підлим нападкам недругів та опонентів. Зазвичай, б’ють вони з-під тишка, позаяк у чесній полеміці не мають жодних шансів спростувати наведені мною аргументи свого недбальства, бездіяльності, а у багатьох випадках – навіть протиправних дій.

Так сталося і цього разу, коли розворушив осине гніздо, публічно заявивши про злочин голови ОДА Володимира Труша. Нагадаю, що мова йде скандальне розпорядження заїжджого керівника нашої області, згідно з яким він ще до рішення Господарського суду Києва, який розглядає спір між двома суб’єктами господарювання, позбавив права користування 182, 8 гектарами землі Бережанське колективне господарство та дозволив «Галицькій будівельній кераміці» розроблення проекту землеустрою щодо відведення цієї ділянки. Щоб попередити рейдерське захоплення майна і власності аграріїв, я, як депутат обласної ради, звернувся до правоохоронних органів, а також ініціював розгляд цього питання на найближчій сесії.

Що тут почалося! Не в міру амбітний Володимир Труш замість того, щоб пояснити громадськості логіку своїх дій, знавіснів. А, оскільки заперечити змову не було чим, почав діяти, як завше, – за принципом: невістка винна.

Банальна брехня, неприхований шантаж, завуальовані погрози, замовні публікації у ЗМІ. Іншими словами, у хід пішов увесь арсенал негідних засобів з метою скомпрометувати мене і як депутата, і як людину.

Посіпаки голови ОДА перешерстили на свій лад мою біографію мало не від народження, попіднімали запилений ще з часів минулих виборів брехливий компромат, заангажовано порахували публічно задекларовані мною зароблені гроші, згадали навіть про автомобіль мого батька-підприємця, який перебуває у кредиті, і який я наразі використовую. Натомість про мільйонні статки своєї сім’ї – будинок, 4 автівки, іншу нерухомість, шестизначні банківські рахунки та придбану у липні минулого року квартиру він скромно промовчав (https://declarations.com.ua/declaration/nacp_dad6a563-46e1-430b-a3f4-dec205a2d8f6).

Тож крити нічим. Бо так і не зможе зрозуміти найгірший за діловими та моральними якостями за всю історію Тернопільщини голова ОДА Володимир Труш, що я присягав громаді краю вірою та правдою виконувати свій депутатський обов’язок, захищати своїх земляків, викривати негідні дії таких пристосуванців, як він, та його попередників, які вже неодноразово змінювали партійний окрас.

Я присягав і виконую свої обіцянки. І на цьому шляху мене не зупинять ні брехня, ні шантаж, ні погрози.

Служити людям – це святе, діяти їм на шкоду заради власних меркантильних інтересів – злочин. Тому – до нових викритів.

Богдна Яциковський.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)