У Харкові озвірілий Антимайдан змусив патріотів повзти "коридором ганьби"

gazpostach

У Харкові озвірілий Антимайдан змусив патріотів повзти "коридором ганьби"

ХарківУчасники Антимайдану у Харкові змусили начебто "бойовиків Правого сектору" повзти "коридором ганьби"

Прихильників єдності й цілісності України запідозрили у тому, що вони "влаштували провокацію" на вул.Сумській біля театру ім.Шевченка, кидали там вибухові пакети та розпилювали сльозогінний газ.

"Правосеків" змусили повзти "коридором ганьби" під охороною міліції, яка захищала їх від розлюченого натовпу", - зазначив автор відео, який відверто зараховує себе до АнтиМайдану Харкова. Джерело відео - Wish Maker .

Насправді ж, як передає УНІАН, саме колона антимайданівців на вулиці Сумській біля драмтеатру ім. Шевченка оточила групу з кількох десятків осіб - прихильників Євромайдану. В свою чергу, міліціонери спробували оточити щільним кільцем євромайданівців і відвести їх від розлюченого натовпу. У прихильників Євромайдану летіли петарди, вибухові пакети та каміння. З боку провулка від вулиці Римарської вони підігнали конвойний автомобіль, куди за допомогою співробітників спецпідрозділу «Грифон» насилу завели прихильників Євромайдану. Однак антимайданівці заблокували конвойний автомобіль і почали його розхитувати. До місця подій прибули кілька десятків міліціонерів у повному спорядженні, у деяких з них була помпова зброя. Попри це, антимайданівці продовжували блокувати міліцейський автомобіль. До провулку між вулицями Сумською та Римарською прибули кілька автобусів з правоохоронцями і декілька карет» швидкої допомоги. Автомайданівці продовжували блокувати конвойний транспорт, скандуючи «Беркут!»

Раніше сьогодні в Харкові агресивно налаштовані проросійські активісти пікетували генконсульство Росії та Польщі. Експрес онлайн
Читайте більше тут: http://expres.ua/video/2014/04/06/104590-harkovi-ozvirilyy-antymaydan-zmusyv-patriotiv-povzty-korydorom-ganby
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)