У добровольці на захист країни просяться навіть шістдесятирічні чоловіки

gazpostach

У добровольці на захист країни просяться навіть шістдесятирічні чоловіки

Zemanta Related Posts Thumbnail В.о. військового комісара області Володимир Катинський повідомив, що військові комісаріати  приймають всіх бажаючих добровольців.
 
Вони спілкуються з  чоловіками, які прийшли записуватись добровольцями , проводять відповідний запис. Словом, ведеться повноцінний облік чоловіків, які хочуть і можуть захищати Вітчизну від ворога.
На сьогоднішній день у військові комісаріати області звернулося більше 1100 чоловік для запису в добровольці. З цього приводу Володимир Катинський каже:

-Ми усіх перевіряємо на  стан спроможності виконувати військовий  обов’язок для захисту Вітчизни. Адже ми записуємо людей  не просто на бойові навчання. Люди повинні розуміти, з чим вони можть стикнутися. І в руках  будуть вони тримати реальну бойову  зброю.

Приходять люди різні: від 18 до понад 60 років. Патріотизм- це важливо, однак є  свої вимоги  і обмеження по віку .Люди, які записуються в добровольці заслуговують на повагу. Я гордий з того, що такі люди у нас є!-сказав військовий комісар.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)