У Чорткові з’являться нові туристичні вказівники та оглядовий майданчик (Фото)

У Чорткові з’являться нові туристичні вказівники та оглядовий майданчик (Фото)

Як стало відомо журналістам Чортків.Онлайн,  незабаром в історичній частині міста Чортків з’являться вказівники та туристично-рекламний тубус.

 Про це повідомила прес-служба міської ради. На трьох локаціях міста буде встановлено три туристичні інформаційні вказівники, на кожному з яких буде по 8 напрямків.

“Вони будуть розташовані у найбільш людних та цікавих для туристів місцях – вул. Залізнична (поблизу ЗОШ І-ІІІ ст. №6), вул. Ст. Бандери (біля “Райфайзен Банк Аваль”) та неподалік площі Ринок (поблизу магазину “1000 дрібниць”). З їх допомогою гості міста зможуть краще орієнтуватися в Чорткові, відшукати бажані пам’ятки архітектури та визначні місця”, – йдеться у повідомленні.

Ознайомитися із картою Чорткова, дізнатися про готелі та хостели й визначитись із місцями, де можна смачно попоїсти, туристи зможуть на табличках тубуса. Загалом на ньому буде 18 інформативних ікон формату А2.

Окрім цього, виконавчий комітет затвердив проектно-кошторисну документацію будівництва оглядового майданчика по вул. Олени Теліги.

“Даний об’єкт стане чудовою окрасою міста. Тут можна буде помилуватися красотами Чорткова та побачити всі його архітектурні пам’ятки з висоти. Передбачено, що оглядовий майданчик буде оснащений лавочками для відпочинку, декоративними рослинами, ліхтариками тощо”, – інформують в міській раді Чорткова.

Будівництво даної споруди вартуватиме 798 700 грн, кошти планується залучати з українських та міжнародних грантових проектів та програм.

67274480 2329436230650087 2264526175445450752 o
Загрузка...