Тимошенко повідомила Кличка про намір балотуватися-ЗМІ

gazpostach

Тимошенко повідомила Кличка про намір балотуватися-ЗМІ

тимошенкоУДАР відмовився від участі у формуванні Кабміну на знак протесту

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко поставила до відома лідера УДАРу Віталія Кличка в рамках розмови тет-а-тет, яка відбулася у Верховній Раді в понеділок увечері, про свій намір балотуватися в Президенти України.

Про це в матеріалі "Новий Світ" пише Соня Кошкіна.

Саме через цю ініціативи політсила Кличко відмовилася від участі у формуванні нового складу уряду, йдеться в тексті .

" - Ми готові співпрацювати, разом формувати уряд і т.д. Але ви повинні підтвердити, що не збираєтеся балотуватися на президентський пост, - звернувся до неї (Тимошенко - ред.) Віталій Кличко.

- Ні, я буду балотуватися, - відрізала Тимошенко.

- Тоді, вибачте, ми - конкуренти .

На цьому діалог, власне, закінчився", - йдеться в тексті.

Пізніше про свої плани Тимошенко повідомила і соратникам, при розмові був присутній і Кличко.

"У камінний зал парламенту прибули колеги та соратники ЮВТ. Їм Тимошенко теж заявила, що має намір поборотися за "пост номер один". І тільки тоді Кличко, демонструючи крайню ступінь обурення, встав зі стільця і ​​вийшов геть. Доходить до Віталія Володимировича повільно - з другого разу", - йдеться в тексті.

Разом з тим наголошується, що соратники екс-прем'єра зустріли новину досить насторожено, але от у найближчому її оточенні впевнені: за всі ці роки Тимошенко не розгубила електорат, який, в більшості своїй, базується на сільському населенні.

Разом з тим, йдеться в тексті, ясність щодо балотування в президенти кандидатів від колишньої опозиції існує тільки відносно Арсенія Яценюка (він офіційно відмовився від таких намірів). Ймовірними кандидатами в президенти, крім Тимошенко, залишаються Віталій Кличко, Олег Тягнибок, Петро Порошенко та Михайло Добкін з Сергієм Тігіпком від Партії регіонів.

джерело:gazeta.ua
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)